وانت تلفنی

اگر به زودی میخواهید اسباب کشی چه در محل کار و چه در خانه را انجام دهید این نکته  ها را فراموش نکنید

۱-از کارهایی که میخواهید انجام دهید  یک لیست تهیه کنید.

در تهیه این لیست باید به دو نکته اولویت ترتیب و  زمانبندی دقت داشته باشید یکی از مهمترین کارهایی که باید در  این مرحله در نظر داشته باشید لوازمی هستند که باید برای آنها جابه جایی صورت بگیرد.

۲-چه وسایلی را برای بسته بندی کردن احتیاج دارید:

برای بسته بندی کردن  باید جعبه های مقاوم در ابعاد مختلف  که این جعبه ها را  از سوپرمارکت ها و فروشگاه ها به قیمت ارزان تهیه بفرمایید .چسب پنج یا ده سانتی,طناب,برچسب و برای لوازمی که شکستنی هستند علاوه بر این ها از روزنامه و کاغذهای باطله باید استفاده کنید

وانت تلفنی تهرانیان فرآیند بسته بندی را تضمینی برای شما انجام می دهد.وسایل شما در بهترین

۳-قبل از هرگونه بسته بندی شستنی ها را بشویید مانند:آینه,لیوان ,کریستال البته بهتر است در جای جدید این لوازم مجدد شسته شوند.
۴-قبل از قرار دادن وسایل شکستنی در جعبه ها حتما اطمینان حاصل کنید که جعبه اتصالات درست دارد و برای اطمینان دوباره چسب آن ها  را برای جعبه هایی که با چسب چسپانده اید را تمدید کنید

وانت تلفنی

۵-اگر جعبه هایی که استفاده میکنید سنگین هستند را میتوانید بد از چسب زدن از طناب زخیم استفاده کنید.
۶- حتما آمار و تعداد جعبه ها را داشته باشید تا در فرآیند اسباب کشی جعبه ای گم نشود و یا اگر گم شد نبودن آن را متوجه شوید.

۷-برای اینکه در منزل جدید به راحتی بدانید هر وسیله ای  در کدام جعبه قرار دارد بعد از هر بسته بندی روی جعبه ها برچسب بزنید و یا با ما›یک روی آن جعبه بنویسید.حتی بر روی جعبه می توانید بنویسید که این جعبه متعلق به کدام قسمت خانه هست این کار باعث می شود بدانید هر جعبه را در کجا قرار دهید و از تجمع جعبه ها در یک مکان جلوگیری کنید.

۸- فرش ها یکی دیگر از لوازم  مهم و حساس در اسباب کشی هستند برای اینکه در اسباب کشی فرش ها کثیف نشوند قسمت هایی که ریشه فرش در آن قرار دارد بین یک پارچه دولایه قرار دهید و در انتها کل فرش را لوله کنید و بعد اتمام لوله کردن فرش آنرا با یک پارچه نسبتا بزرگ ببندید.

۹-قسمت مهم دیگر در اسباب کشی میزآرایش و پاتختی می باشد  کشو های این میز ها را بیرون آورده وسایل آن ها را در یک جعبه مرتب بچیند و خود کشو ها را بعد از تمیز کردن در یک نایلون ضخیم ببندید

۱۰-شاید بپرسید  چگونه مانع جلوگیری از آسیب به وسایل چوبی شویم.برای وسایل چوبی باید به این نکته  دقت کنید که وسایل چوبی  مانند میزها که زاویه  دارند  امکان بیشترین صدمه را در اسباب کشی دارند برای اینکه از این آسیب جلوگیری کنید تمام قسمت های زاوی دار این وسایل را با پلاستیک هایی که دارای حباب هستند بپوشانید و بعد لایه دیگری را با مقوا یا کاغذ های  ضحیم بپوشانید و در ادامه آن را با نوار چسبی محکم بچسبانید

۱۱-اگر قسمت هایی از وسایل چوبی را باید با چسب های پهن بچسبانید حتما مراقب باید که چوب بصورت مستقیم بر روی چوب قرار نگیرد.بهترین روش استفادهاز روزنامه های باطله ئ چند لایه می باشد.

۱۲-لباس های نخی که دیگر نمی پوشید را دور نیاندازید از آن ها می توانید برای آسیب ندیدن خرده ریزهای  شکستنی استفاده کنید

۱۳-مبلمان هایی که دارای روکش هستند در اسباب کشی حتما در هنگام اسباب کشی از همان روکش ها برای پوشیدن آن استفاده کنید.

وانت تلفنی

۱۴-اگر کتاب زیاد دارید جعبه های خود را فقط با کتاب پر نکنید بلکه نصف آن را کتاب و نصف‌ آن را با خورده ریزه پرکنید این باعث می شود که که باربران آن را به راحتی جابه جا کنند.
۱۵-اگر جزو آن دسته افراد هستید که گلدان های زیاد دارید این نکته را درنظر بگیرید گلدان های بزرگ که به همان شکل باید جابه جا شوند و گل دان های کوچک را در جعبه ای قرار دهید تا بتوانید تعداد زیادی را جابه جا کنید.

۱۵-لوازم های صوتی و تصویری تا آنجا می توانید با جعبه های خودشان جابه جا کنید  اما اگر جعبه  های آن را نداشتید با جعبه های مقاوم و ضخیم تر و تا آنجا که می توانید با ماشین شخصی خود حمل کنید.
وانت تلفنی

۱۶-اگر در خانه وسایل گران قیمتی چون پول ,طلا و از این قبیل دارید  تا آنجا که می توتانید خودتان با ماشین شخصی خودتان حمل کنید.

۱۷-قبل از اسباب کشی حتما به مخل جدید بروید آنجا را کاملا نظافت کنید بهتر است سمپاشی هم انجام دهید تا هرگونه حشره موذی از بین برود.

۱۸-در هنگام اسباب کشی تعدادی از وسایل ضروروی می باشد مثل  لباس و لوازم های بهداشتی تا آنجا که می توانید آنها رادر دسترس قرا دهید

این نکته را هم در محل جدید رعایت کنید:

۱۹-اگر محل جدید که میروید گف آن با موکت پوشیده شده اسست برای اینکه کثیف نشود و زحمت های شما دو چندان نشود موکت را با پلاستیک هایی که ضخیم و پهن می باشند بپوشانید.